Xiaomi to marka, którą kojarzymy głównie z produkcji elektroniki – ostatnio pod jej szyldem pojawiła się jednak gra online. Sama rozgrywka jest bardzo prosta i zapewnia co najwyżej kilka minut zabawy. Gra jest jednak darmowa, a na graczy czekają nagrody.

Na czym polega gra online od Xiaomi?

Gra od Xiaomi przenosi nas do wirtualnego laboratorium innowacji. Naszym zadaniem jest stworzenie genialnego projektu urządzenia elektronicznego. W tym celu musimy przejść przez trzy kroki:

  • Wybór urządzenia, które chcemy zaprojektować (może to być np. smartfon lub hulajnoga elektryczna)
  • Zdecydowanie, jakie dwa wyjątkowe atrybuty otrzyma nasze urządzenie
  • Wybór sposobu reklamowania produktu (np. reklama w gazecie, internecie lub na billboardzie)

Po przejściu wszystkich etapów zobaczymy grafikę z zaprojektowanym przez nas urządzeniem, którą możemy podzielić się w mediach społecznościowych. Oprócz tego wyświetli nam się kod rabatowy na 50 zł na zakupy w sklepie mi-home.pl. Kod można wykorzystać do 30 kwietnia przy zakupach za min. 500 zł.

Czytaj także: Kosmiczna, limitowana wersja Redmi Note 10 Pro MFF Edition dostępna w Polsce

Nie ulega wątpliwości, że głównym walorem gry od Xiaomi jest rabat do zdobycia, a sama zabawa ma po prostu promować tę markę i organizowane przez nią wydarzenie – Mi Fan Festival. Mimo to firma postąpiła kreatywnie i stara się zaktywizować swoich fanów, zamiast zasypywać ich zwyczajnymi reklamami, co warto docenić.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.