LG szykuje ulepszoną wersję flagowego modelu – G4 Pro z wyjątkową obudową

Newsy

lg-s-latest-g4-teaser-focuses-on-the-upcoming-flagship-s-improved-qhd-display

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

LG z pewnością wybrało zupełnie inną drogę w tworzeniu flagowych smartfonów w porównaniu do konkurencji. Koreańczycy jako jedyni zastosowali w G4 układ Snapdragon 808, który ma w porównaniu do One M9, Xperii Z3+ czy też Galaxy S6 mniej się grzać. Dodatkowo następca G3 wciąż wykonany jest z tworzyw sztucznych, a z nich zrezygnował nawet Samsung.

 

Niemniej jednak G4 to nie ostatnie słowo jeśli mówimy o topowych modelach na ten rok. Ujawniony raport przypomina o wersji z dopiskiem Pro, który nadrobi zaległości znanego nam już flagowego smartfonu. Następca G3 wyróżnia się prawdziwą skórzaną klapką od akumulatora, ale poza tym jest on w całości wykonany z tworzyw sztucznych, co oczywiście ma też swoje zalety takie jak chociażby niższa cena. Mimo wszystko LG także chce spróbować z aluminium i właśnie G4 Pro ma być tego przykładem. Koreańczycy chcą przy okazji udoskonalić technologię tworzenia takiego rodzaju obudów, co ma pozytywnie wpłynąć na ich wytrzymałość jak i cenę – tańsze w produkcji.

 

W takim razie czy chwalony design flagowych modeli LG będzie jeszcze lepszy w metalowym wydaniu? O tym przekonamy się najprawdopodobniej dopiero za kilka miesięcy, gdyż jedyne co wiemy na temat prezentacji G4 Pro to to, że pojawi się jeszcze w tym roku. To dobre rozwiązanie dla Koreańczyków?

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x