ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
realme 8 w polsce

To już jutro – premiera serii realme 8 w Polsce

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dzisiaj informowałem Was, ile mają kosztować smartfony z rodziny realme 8 w Polsce. Firma chce podtrzymać tradycję swoich wycen w postaci jak najwięcej za jak najmniej. Dlatego realme zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju, gdyż nie lubimy przepłacać i doceniamy wartościowe produkty. Nie inaczej może być właśnie zarówno z bazowym realme 8, jak i realme 8 Pro, które oficjalnie jutro zadebiutują w Polsce. Czego dokładnie się spodziewać? Gdzie oglądać? Co jeszcze zostanie pokazane? Na część z tych pytań już znamy odpowiedzi.

Seria realme 8 w Polsce – 108 nagród do wygrania

realme 8 recenzja test

Oczywiście daniem głównym na jutrzejszej konferencji będzie seria realme 8. Bazowy model, który możecie podziwiać powyżej, a także odmiana realme 8 Pro widoczna na początku tekstu, skradną show. Jak możecie się domyślać, od razu po prezentacji spodziewajcie się publikacji recenzji obu smartfonów. Niemniej nie tylko one zostaną zaprezentowane. Dodatkowo do Polski mają dołączyć nowe akcesoria. Zainteresowanych oglądaniem już odsyłam do transmisji, która odbędzie się jutro (8 kwietnia) o godzinie 11:

Na deser firma przewidziała aż 108 nagród do wygrania. Szczegóły związane z nimi znajdziecie między innymi na profilu realme na Facebooku. Swoją drogą na nim też będzie odbywała się prezentacja, więc miejsc do oglądania wydarzenia jest sporo – na pewno znajdziecie idealne dla siebie.

Zobacz też: Ile muszą znieść smartfony realme, aby zostały dopuszczone do sprzedaży?

Dajcie znać, czy będziecie oglądać jutrzejsze wydarzenie? Który model najbardziej Was interesuje z serii realme 8? Może jednak bardziej jesteście zainteresowani nadchodzącymi akcesoriami, które teoretycznie pozostają w pewnej sferze tajemnicy?

Sprawdź najnowsze wpisy