Realme to bardzo lubiana firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów, mimo że ma w swoim portfolio też inne produkty. Dziś producent zaprezentował światu swoje nowe słuchawki bezprzewodowe. Realme Buds Air 2 Neo, bo o nich mowa, to naprawdę ciekawe i zarazem niedrogie „pchełki” z ANC. Przyjrzyjmy się im!

Premiera Realme Buds Air 2 Neo

Mniej więcej półtora miesiąca temu odbyła się premiera słuchawek bezprzewodowych Realme Buds Air 2. Dziś producent zaprezentował ich tańszy odpowiednik w postaci Buds Air 2 Neo. Największym wyróżnikiem tego modelu jest bez wątpienia ANC, czyli aktywna redukcja szumów. W tej półce cenowej ta funkcja jest stosunkową rzadkością.

Z włączonym ANC Realme Buds Air 2 Neo na jednym ładowaniu potrafią wytrzymać nawet 5 godzin. Jeśli jednak uwzględni się dołączane do zestawu etui ładujące, to wynik ten wzrośnie do 20 godzin z ANC i nawet 22,5 godziny z wyłączoną aktywną redukcją szumów.

Premiera Realme Buds Air 2 Neo

Realme Buds Air 2 Neo mają 10-milimetrowe przetworniki z powłoką z polimeru ciekłokrystalicznego. Każda słuchawka łączy się ze smartfonem za pomocą indywidualnego łącza Bluetooth 5.2, co gwarantuje stabilne połączenie o niskim opóźnieniu. Jeśli chodzi o wsparcie dla kodeków, to niestety jest ono mocno ograniczone – poza podstawowym SBC Buds Air 2 Neo oferują tylko AAC HD. Co ciekawe, słuchawki mają certyfikat IPX5, co oznacza, że są odporne na pot i lekki deszcz. Ich ustawienia można wygodnie dostosowywać w aplikacji Realme Link na Androida.

Cena i dostępność Realme Buds Air 2 Neo

Realme Buds Air 2 Neo zostały wycenione w Pakistanie na 8000 PKR, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na mniej więcej 200 zł. Słuchawki można kupić w dwóch kolorach: Active Black (czarnym) i Calm Grey (kremowym). Jak na razie nic nie wiadomo na temat ich dostępności w Polsce.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.