Tegoroczny BlizzCon przyniósł niemałą niespodziankę. O istnieniu odnowionej wersji drugiej części Diablo mówiło się już od dłuższego czasu, jednak nikt nie spodziewał się, że Blizzard zdecyduje się na zaprezentowanie tego tytułu. Tak się jednak okazało i fani na całym świecie oszaleli z zachwytu. Już za dwa dni będzie okazja na pierwsze testy Diablo II: Resurrected. Czego mogą spodziewać się gracze, wybrani do nadchodzących testów?

Pierwsze testy Diablo II: Resurrected pozwolą na wcielenie się w trzy klasy postaci

testy Diablo II

Do dyspozycji graczy oddane zostaną dwa pierwsze akty gry, które będzie można przejść przy użyciu trzech klas postaci. W chwili rozpoczęcia testów dostępne będą tylko i wyłącznie Amazonka, Barbarzyńca i Czarodziejka. Należy oczywiście spodziewać się, że nie wszędzie gra będzie ukończona, a sami twórcy ostrzegają graczy, że miejscami mogą pojawić się przerywniki filmowe z klasycznej wersji Diablo II. Gracze mogą również zapomnieć o trybie mutliplayer, bowiem całe testy odbywać się będą tylko w trybie dla jednego gracza. Jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć, jak będą wyglądały testy Diablo II: Resurrected, to musicie zapisać się do nich na oficjalnej stronie gry. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy gracze otrzymają dostęp, a jedynie garstka wybranych osób. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Blizzard nie zabrania nagrywania żadnych materiałów wideo z testów Diablo II: Resurrected, więc na YouTube i Twitch powinny pojawić się zapiski z rozgrywki.

Zobacz także: Flagowy GeForce GTX 1080 Ti może w najbliższym czasie wrócić do sprzedaży

Testy Diablo II: Resurrected rozpoczną się w piątek 9 kwietnia o 16:00 czasu polskiego. Ich koniec ustalony został na 12 kwietnia na godzinę 19:00 czasu polskiego. Sami więc przyznacie, że będzie to wystarczający czas na zapoznanie się ze wszystkimi zmianami wprowadzonymi do Diablo II. Testy przeprowadzone zostaną tylko na PC. Sama gra pojawi się również na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Nintendo Switch. Z okazji zbliżających się testów Blizzard przedstawił wymagania sprzętowe odnowionej wersji Diablo II.

Diablo II: Resurrected wymagania minimalne:

  • Procesor Intel Core i3-3250 lub AMD FX-4350
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7850
  • 30 GB miejsca na dysku
  • Windows 10

Diablo II: Resurrected wymagania rekomendowane:

  • Procesor Intel Core i5-9600K lub AMD Ryzen 5 2600
  • 16 GB pamięci RAM
  • Karta Graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 5500 XT
  • 30 GB miejsca na dysku
  • Windows 10

Źródło: Techspot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.