W Polsce pojawiła się dziś limitowana wersja smartfona Redmi Note 10 Pro – jej nazwa to MFF Edition. Telefon jest zapakowany w wyjątkowe pudełko, a w zestawie znajdują się dodatkowe gadżety. Liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Redmi Note 10 Pro MFF Edition – czym różni się od zwykłej wersji?

Xiaomi przygotowało limitowaną wersję smartfona Redmi Note 10 Pro z okazji tegorocznego Mi Fan Festival. Wydarzenie to jest okazją do prezentowania przez chińskiego producenta nowych produktów i organizowania wielu promocji.

Oto cechy, których zwykła wersja Redmi Note 10 Pro nie posiada, ale ta limitowana już tak:

  • specjalnie zaprojektowane pudełko z kosmiczną grafiką
  • logo Mi Fan Festival na obudowie
  • gadżety w zestawie:
    • koszulka z grafiką nawiązującą do Mi Fan Festival
    • podstawka pod telefon
  • słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Limitowana wersja Redmi Note 10 Pro jest dostępna w kolorze Gradient Bronze. Smartfon ma 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jego cena wynosi natomiast 1499 zł. Aktualnie urządzenie jest dostępne w sklepach mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl.

Czytaj także: Wiemy, dokąd uciekł szef Noki – mimo zmiany branży wciąż będzie blisko smartfonów

Dla fanów marki propozycja Xiaomi będzie naprawdę ciekawa. Szczególnie ze względu na cenę, która jest taka sama, jak w przypadku zwykłego Redmi Note 10 Pro 8/128 GB bez żadnych dodatków.

źródło: Xiaomi Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.