I Ty możesz mieć Samsunga Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man już za 100 złotych!

Newsy

samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-710x459

Specjalna edycja limitowana Samsunga Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man głośnym echem odbiła się po świecie. Dodatkowo wieść głosząca o niskiej dostępności i ograniczeniu terytorialnym srogo zasmuciła fanów komiksów Marvela. Do tego stopnia, że gotowi są oni płacić po kilkadziesiąt tysięcy dolarów za swoją sztukę! A wystarczyło, żeby zapłacili 25 dolarów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Aukcje z wystawioną na sprzedać edycją limitowaną Iron Man Galaxy S6 Edge osiągają zawrotne kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Oznacza to ni mniej ni więcej, że szczęściarze, którzy sprzedali swój egzemplarz zrobili na tym interes życia. Jeśli jednak sami chcecie posiadać własną edycję limitowaną tego smartfona, wcale nie musicie zaciągać kredytu i walczyć o wygraną. Dzięki filmie Slickwraps możecie ją zrobić sami w domu.

 

Iron-Man-SlickWraps-6-840x560

 

Oferta obejmuje specjalny skin przygotowany na telefon, który wygląda niemal identyczne z tym prezentowanym przez Samsunga. Tutaj jednak nie znajdziemy hełmu na pokrywie baterii, za to wszelkie szczegóły jak np. obramowanie obiektywu aparatu, diod LED znajdziemy w zestawie.

 

Iron-Man-SlickWraps-7-840x560 (1)

 

Co więcej, za niewielką dopłatą dostaniemy również skin na ładowarkę bezprzewodową, dzięki której nasz zestaw jeszcze bardziej zyska na przynależności do świata Marvela.

 

Iron-Man-SlickWraps-17-840x560

 

Zamówienie możecie złożyć tutaj. Podstawowy zestaw to koszt około 25 dolarów, co daje nam w przeliczeniu +/- 93 złote. Natomiast gdybyście chcieli skomplementować jeszcze skin na ładowarkę, wtedy kwota wzrośnie do około 107 złotych.

 

Iron-Man-SlickWraps-11-840x560

 

Jak sami widzicie całość prezentuje się naprawdę nieźle, a niewielkie koszta skutecznie rekompensują brak pochodzenia z oficjalnej dystrybucji.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x