samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-710x459

Specjalna edycja limitowana Samsunga Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man głośnym echem odbiła się po świecie. Dodatkowo wieść głosząca o niskiej dostępności i ograniczeniu terytorialnym srogo zasmuciła fanów komiksów Marvela. Do tego stopnia, że gotowi są oni płacić po kilkadziesiąt tysięcy dolarów za swoją sztukę! A wystarczyło, żeby zapłacili 25 dolarów.

 

Aukcje z wystawioną na sprzedać edycją limitowaną Iron Man Galaxy S6 Edge osiągają zawrotne kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Oznacza to ni mniej ni więcej, że szczęściarze, którzy sprzedali swój egzemplarz zrobili na tym interes życia. Jeśli jednak sami chcecie posiadać własną edycję limitowaną tego smartfona, wcale nie musicie zaciągać kredytu i walczyć o wygraną. Dzięki filmie Slickwraps możecie ją zrobić sami w domu.

 

Iron-Man-SlickWraps-6-840x560

 

Oferta obejmuje specjalny skin przygotowany na telefon, który wygląda niemal identyczne z tym prezentowanym przez Samsunga. Tutaj jednak nie znajdziemy hełmu na pokrywie baterii, za to wszelkie szczegóły jak np. obramowanie obiektywu aparatu, diod LED znajdziemy w zestawie.

 

Iron-Man-SlickWraps-7-840x560 (1)

 

Co więcej, za niewielką dopłatą dostaniemy również skin na ładowarkę bezprzewodową, dzięki której nasz zestaw jeszcze bardziej zyska na przynależności do świata Marvela.

 

Iron-Man-SlickWraps-17-840x560

 

Zamówienie możecie złożyć tutaj. Podstawowy zestaw to koszt około 25 dolarów, co daje nam w przeliczeniu +/- 93 złote. Natomiast gdybyście chcieli skomplementować jeszcze skin na ładowarkę, wtedy kwota wzrośnie do około 107 złotych.

 

Iron-Man-SlickWraps-11-840x560

 

Jak sami widzicie całość prezentuje się naprawdę nieźle, a niewielkie koszta skutecznie rekompensują brak pochodzenia z oficjalnej dystrybucji.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.