samsung galaxy s6 edge saddsa

Samsung wraz z wprowadzeniem na rynek modeli Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge sprawił użytkownikom niespodziankę w postaci motywów do TouchWiza. Ten ruch to świetnie odświeżenie producenckiej nakładki i aż zachęca, by pokusić się o jakieś urządzenie z tej linii. Zwłaszcza, że pojawiły się kolejne, świetnie wyglądające projekty.

 

Samsung wypuścił na świat aż 9 motywów. Jest to pełny przekrój kolorów, zaczynając od stylistyki jasnej, a kończąc na ciemnych barwach. Wszystkie z nich dostępne są do pobrania w dedykowanym motywom sklepie, który od początku znajdziemy na smartfonie.

 

Projekty są dostępne za darmo i zmieniają nie tylko tapetę czy ikony, ale również podmenu. Samsungi z linii Galaxy S6 z początku dysponowały jedynie trzema motywami. Koreański producent nie chciał instalować wszystkich, gdyż uznał za wygodniejsze dla użytkownika, jeśli on sam zdecyduje, jaki mu się podoba i go pobierze.

 

Zobaczmy więc, co trafiło do sklepu!

 

A-cup-of-lemonade

 

butterfly

 

good-night

 

Horizon

 

my-cat

 

oriental-line

 

pastel-check

 

peach-flower

 

red-soccer

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.