Google właśnie dziś oznajmiło, że uruchamiają swoją własną nawigację pod nazwą Google Maps Navigation, która początkowo dostępna będzie tylko dla użytkowników. Jak można się domyślać i oczekiwać Google Maps Navigation to pełnoprawna aplikacja nawigacyjna.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

„GMN będzie miało wszystko czego możnaby się spodziewać jak widoki 3D, nawigacja zakręt po zakręcie i automatyczne przeliczanie i zmiana trasy. Lecz w przeciwieństwie do innych nawigacji, GMN zostało zbudowane od podstaw tak, by wykorzystać połączenie z internetem w Twoim telefonie.”

 

 

{youtube}tGXK4jKN_jY{/youtube}

 

Google napomknęło o kilku świetnych rozwiązaniach, spośród których większość związana jest z internetem.

 

(1) Zaktualizowane informacje o kontakcie – jako że dane o kontaktach czy też firmach są wyszukiwane na bieżąco w internecie, jako wynik wyszukiwania zawsze otrzymamy aktualny adres, numer telefonu czy stronę internetową.

 

{youtube}6DSQgDLe2Ic{/youtube}

 

(2) Wyszukiwanie – wpisz, wyszukaj, naciśnij „nawiguj” i jedź!

 

{youtube}6DSQgDLe2Ic{/youtube}

 

(3) Wyszukiwanie głosowe – powiedz lokalizację i wyszukaj ją! Możesz powiedzieć coś niedokładnego typu „włoska restauracja we Wrocławiu niedaleko stadionu”, a Google postara się ją wyszukać.

 

{youtube}jLXZ5BHeDFg{/youtube}

 

(4) Widok ulicy – Google zbiera aktualne informacje o ruchu drogowym i widoku ulic, które możesz wykorzystać podczas nawigowania.

 

{youtube}SxB7bqkmXtI{/youtube}

 

(5) Wyszukiwanie po drodze – proste i oczywiste. Chodzi o wyszukiwanie stacji benzynowych, bankomatów itp. w pobliżu trasy, którą się poruszamy.

 

{youtube}h86f1L8RT8c{/youtube}

 

(6) Widok z satelit.

 

{youtube}zS1fj8Wyt6I{/youtube}

 

(7) Widok ulicy.

 

{youtube}7SYoBHbt8NY{/youtube}

 

(8) Tryb stacji dokującej w samochodzie.

 

{youtube}ni4FU8D1-DU{/youtube}

 

Filmik na żywo:

 

{youtube}RHrA3hn7lnw{/youtube}

 

Myślę, że wiele osób nie może się doczekać, żeby położyć swoje łapki na tej cudownej aplikacji. Miejmy nadzieję, że nie będzie trzeba czekać długo.

 

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android
Jacek Niesobski