htc one m9 ink

HTC mimo problemów finansowych nie zwalnia tempa i stara się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Nie stosuje tutaj polityki podobnej do innych firm, gdzie wypuszczane są dziesiątki wersji smartfonów różniące się jedynie malutkimi szczegółami. Tajwański producent kurczowo trzyma się swoich modeli, by w jak największym stopniu dopieścić ich wygląd.

 

O HTC mówi się ostatnio naprawdę dużo. Niestety nie są to informacje, które mogłyby cieszyć producenta. Niemniej, mało udana sprzedaż HTC One M9 nie jest wcale powodem do zmartwień. Firma bowiem wymyśliła sobie, że zacznie robić specjalne wersje tego smartfona.

 

Ostatnio słyszeliśmy o 24-karatowym HTC One M9 stworzoną na finały UEFA, a przy okazji poznaliśmy ich sprzęt fotograficzny. Abstrahując jednak od tej wpadki, tym razem HTC postawiło na tatuaże. Przed Państwem, HTC One M9 INK.

 

HTC-One-M9-INK 2

 

Ta edycja limitowana została stworzona przy współpracy z brytyjskim tatuatorem Cally-Jo, który jest odpowiedzialny za zaprojektowanie wzoru oraz z Jourdan Dunnem, brytyjskim modelem, którego zadaniem jest promocja.

 

Tatuaż przedstawia kilka symboli:

– oko, które reprezentuje siłę oraz szczerość

– rękę, czyli ochronę i pozytywność

– liście, pokazujące rozkwit kreatywności

– słońce i księżyc, symbole balansu i harmonii

 

HTC-One-M9-INK 1

 

Niestety nie znamy informacji traktującej o dacie premiery czy cenie limitowanej edycji HTC One M9 INK. Nie wiadomo również czy oferta nie zostanie ograniczona terytorialnie tylko do Wielkiej Brytanii, czy może opuści granice Wysp. Jeśli jednak podoba Wam się M9 One w wersji z tatuażem, możecie kliknąć tutaj, by zgłosić swoje zainteresowanie ofertą.

 

HTC-One-M9-INK 3

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.