YouTube-na-Android-aktualizacja-664x374

 

Wśród wszelkich fanów wysokich rozdzielczości jak i ogólnie filmów o jak najlepszej jakości, pojęcie ilości klatek na sekundę jest równie ważna, co pozostałe aspekty danego nagrania. Tym samym Google wychodząc na przeciw takim widzom postanowił urozmaicić także mobilną aplikację YouTube’a.

 

Powoli zaczynają się pojawiać kolejne filmy przedstawiające 60 klatek na sekundę, co z pewnością docenią osoby lubiące oglądać przeróżne gameplaye, gdyż od stosunkowo niedawna właśnie ten aspekt zaczął wyróżniać bardziej zaawansowane gry. Sam tryb 60 klatek na sekundę jest już na YouTube znany od dłuższego czasu, ale dopiero teraz trafił on na urządzenia mobilne.
nexus2cee_h9lxZNy
Nie jest to drastyczna zmiana i zanim wszystkie możliwe filmy uzyskają taki tryb na smartfonach i tabletach to minie trochę czasu. Niemniej jednak z pewnością kilka osób ucieszy się z tego faktu, gdyż mimo sprawności ludzkiego oka można zauważyć dwukrotnie zwiększoną ilość klatek na sekundę.

 

Tym samym rozwój Internetu pokazuje, że telewizja w bliżej nieokreślonej przyszłości może przenieść się właśnie na takie serwisy jak YouTube. Już nie dziwi fakt, że wielu prezenterów znanych z ekranów telewizorów prowadzi swoje kanały w Sieci. Uważacie, że ten rozwój wydarzeń może zostać urzeczywistniony?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.