OUYA kupiona przez Razera? Konsola dostanie drugie życie!

Newsy

ouya

 
OUYA to konsola oparta na systemie Android, która miała całkowicie zmienić rynek gier wideo. Niestety, niespecjalnie jej się to udało i mimo początkowego zainteresowania, produkt nie sprzedał się zbyt dobrze.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Zbiórka na Kickstarterze przerosła oczekiwania twórców, a niewielka konsola wraz z ogromną biblioteką kompatybilnych tytułów, miała stać dla nas się łakomym kąskiem. Następnie OUYA została sprzedana do Chin i nic nie wskazywało na to, że może ona powrócić w wielkim stylu.

 
Niespodziewanie, znalazł się jeden potencjalny nabywca konsoli, który chciałby dać jej drugie życie. Mowa o firmie Razer, producentowi sprzętu dla graczy i e-sportowców znanego z wysokiej jakości swoich produktów. Bardzo możliwe, że już niedługo ujrzymy konsolę wraz ze znanym zielonym logiem. OUYA z pewnością znajdzie swoich nabywców, bo mimo wyższej ceny, każdy gracz będzie chciał mieć konsolę od Razera.

 

Źródło: cnet


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x