Titanium-Backup-screenshot-update-2015 (1)

 
Każdy kto chociaż raz rootował swoje urządzenie, dobrze wie jak ważne jest utworzenie kopii zapasowej posiadanych plików. Najpopularniejsza aplikacja do tego przeznaczona doczekała się właśnie aktualizacji do wersji 7.2, która przede wszystkim otwiera drzwi dla osób zainteresowanych Androidem M.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Jeśli ktoś jest posiadaczem Nexusa i posiada już nowego Androida może cieszyć się kilkoma udogodnieniami i ułatwieniami. Titanium Backup przynosi także kilka pomniejszych nowości jak np. wsparcie karty SD w HTC One Max.

 
Użytkownicy Nexusów w bezpieczny sposób wykonają backup swoich danych i będą cieszyć się wstępną wersją Androida M. Dajcie znać czy posiadacie już nową wersję systemu i jak według Was się ona sprawuje.

 

Źródło: Titanium Backup
Dawid Przewoźnik