oneplus one vid

 

OnePlus to firma, która ewidentnie chciała pokazać, że można zrobić świetne urządzenie, a przy tym nie chcieć za nie zbyt wiele. Tym samym pominięto ogromne nakłady na reklamę, a sprzedaż prowadzono w formie zaproszeń. Wyniki sprzedaży przerosły wszelkie oczekiwania producenta 1+1. Czy tak samo będzie z nadchodzącym następcą?

 

Odkąd tylko OnePlus zaczęło mówić o pracach nad drugim smartfonem, wszyscy od razu chcieli poznać oficjalną datę prezentacji. Nam na konferencji w Polsce udało dowiedzieć się, że to będzie trzeci kwartał bieżącego roku, który zaczyna się już w lipcu, a więc za nieco ponad dwa tygodnie. Okazuje się, że być może właśnie lipiec będzie miesiącem, w którym poznamy 1+2, gdyż producent właśnie oficjalnie przedstawił zapowiedź swojego smartfonu, której część możecie zobaczyć poniżej. Dodatkowo ujawniono miejsce prezentacji i będzie nim Hong Kong. Mając nadzieję, że OnePlus nie będzie zapowiadał tak długo swoich urządzeń jak Oppo to lada dzień poznamy konkretną datę.

 

AndroidPIT-OnePlus-2-teaser-w782

 

Sam OnePlus 2 według wszelkich plotek ma korzystać ze Snapdragona 810 oraz 5,5-calowego wyświetlacza FullHD, co w połączeniu z autorskim Oxygen OS (bazującym na Cyanogenmod) powinno dać użytkownikowi maksymalną wydajność za mniejszą cenę. Dlatego też – na szczęście – nie powinna pojawić się popularna teraz rozdzielczość QuadHD.

 

Jednak wciąż jest wiele niewiadomych i żadnych potwierdzonych informacji. Mimo że OnePlus jako firma nie należy do największych to osiągnięta popularność nie przeszkadza jej w utrzymaniu swoich tajemnic. Miejmy nadzieję, że już niedługo poznamy 1+2 i nie zawiedziemy się.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.