Na klientów Orange co tydzień będą czekały bonusy w aplikacji mobilnej operatora. Ta nowość ma przyciągnąć nowych użytkowników programu i pokazać im jego możliwości. Korzyści będą więc obustronne.

Orange i bonusy w aplikacji mobilnej – jak to działa?

orange bonusy w aplikacji

Pomarańczowy operator ogłosił akcję Środy z Mój Orange. Jej adresatami są klienci indywidualni Orange. Zasady są proste – co tydzień w aplikacji mobilnej Mój Orange będzie czekał bonus, który można w prosty sposób aktywować. Na początek operator zaproponował pakiet 5 GB internetu, a kolejna niespodzianka zostanie ogłoszona już 7 kwietnia.

Podobną akcję od dłuższego czasu organizuje T-Mobile. W ramach Happy Fridays co piątek klienci magentowego operatora mogą aktywować bonus. Zazwyczaj są to bezpłatne pakiety SMS-ów, minut na rozmowy lub internetu. Bonusy można odbierać w aplikacji Mój T-Mobile. Operatorzy chętnie promują swoje apki – pozwalają one na proste zarządzanie kontem z poziomu smartfona. Można zmieniać taryfy, sprawdzać stan poszczególnych pakietów czy doładować konto znacznie wygodniej, niż w przypadku używania tradycyjnych kodów wpisywanych na klawiaturze.

Czytaj także: Pierwszy Super Mario Bros z kolejnym rekordem cenowym – można by się ustawić do końca życia

Środy z Mój Orange są kierowane do klientów indywidualnych. Co jednak z przedsiębiorcami? Dla nich pomarańczowy operator również przygotował bonusy w aplikacji, tyle że będą się one pojawiać co miesiąc. Na początek jest to 10 GB internetu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.