Jeśli macie telefon Xiaomi kupiony dłuższy czas temu, w którym coś się zepsuło, to ten news może was zainteresować – możecie otrzymać 50% rabat na naprawy sprzętu. To specjalna oferta ogłoszona z okazji zbliżającego się Mi Fan Festival 2021. Niestety, oferta nie jest idealna, ale wciąż warto ją rozważyć.

50% rabat na naprawy smartfonów Xiaomi – szczegóły

Mamy dla Was pierwszą ofertę specjalną z okazji #MiFanFestival2021. 🛠️W dniach 1-16 kwietnia 2021r. ścinamy koszty obsługi serwisowej o połowę!

Posted by Xiaomi Polska on Thursday, April 1, 2021

Promocja na naprawy smartfonów ogłoszona przez Xiaomi obowiązuje do 16 kwietnia tego roku. Z oferty mogą skorzystać osoby, które spełniają poniższe warunki:

  • Posiadają smartfon Xiaomi, którego okres gwarancyjny już minął
  • Telefon, który chcą oddać do naprawy, pochodzi z oficjalnej sieci sprzedaży w Polsce
  • Oddadzą smartfon do naprawy jako osoby fizyczne i dokonają zgłoszenia poprzez stronę ccsonline.pl

Warunki wydają się być uczciwe i zapewne znajdzie się duża grupa ludzi, która je spełnia. O co więc chodzi ze wspomnianym haczykiem? Rabat dotyczy tylko kosztów robocizny. Za części zamienne czy transport zapłacimy więc standardową kwotę.

Czytaj także: Kompas wraca do Map Google – wielu tęskniło za tą funkcją

Xiaomi zapowiedziało również specjalny live stream na Mi Fan Festival 2021. Odbędzie się on 8 kwietnia o godzinie 13:00 i będzie transmitowany na profilach marki w social mediach. Zazwyczaj na tego typu transmisjach ogłaszane są dodatkowe promocje i konkursy tylko dla widzów. Jeśli zatem lubicie urządzenia Xiaomi i nastawialiście się na ich zakup w niedalekiej przyszłości, warto oglądać transmisję.

źródło: Xiaomi Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.