T-Mobile proponuje swoim klientom bezpłatne 60 minut wymienne na wiadomości SMS. Wielkanocna odsłona akcji Happy Fridays ma ułatwić kontakt z innymi osobami, również z tymi, które znajdują się w innych krajach. Podpowiadamy, jak aktywować bonus.

Bezpłatne 60 minut lub SMS-ów w T-Mobile na Wielkanoc

T-Mobile bezpłatne 60 minut

Promocja jest kierowana do wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile. Nie ma więc znaczenia, czy korzystamy z oferty abonamentowej, typu MIX czy na kartę. W każdym z tych przypadków promocyjny pakiet będzie ważny przez 30 dni.

Bonus można aktywować od jutra (2 kwietnia) do poniedziałku (5 kwietnia). Żeby to zrobić, trzeba wysłać SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. Alternatywne rozwiązanie to aktywacja w aplikacji Mój T-Mobile. Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin.

Pakiet można wykorzystać do komunikacji z numerami na terenie Unii Europejskiej (strefa roamingowa 1A). Możemy więc dzwonić i SMS-ować z osobami znajdującymi się nie tylko w Polsce, ale też m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, Holandii, Chorwacji, Danii czy Grecji.

Czytaj także: Premiera Realme V13 5G. Średniak z pojemną baterią i odświeżaniem 90 Hz

Pozostałe kraje i terytoria należące do tej strefy to Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Norwegia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy, a także Wyspy Kanaryjskie.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.