W ofercie Plusa pojawiła się możliwość korzystania z usługi Tidal HiFi. Użytkownicy mają do wyboru kilka pakietów, a także długi czas bezpłatnego korzystania ze znanej platformy do streamingu muzyki.

Tidal HiFi w ofercie Plusa

Klienci wszystkich rodzajów usług w Plusie mogą korzystać z Tidala. Nowi użytkownicy serwisu mają 90 dni za darmo, podczas których mają możliwość wypróbowania wszystkich wariantów dostępnych w aplikacji. Po tym okresie usługa będzie płatna, a jej cena będzie zależeć od planu, na jaki ostatecznie się zdecydujemy.

Plus proponuje swoim klientom cztery warianty Tidala do wyboru:

  • TIDAL Premium za 19,99 zł miesięcznie.
  • TIDAL Premium Family, czyli pakiet rodzinny za 29,99 zł miesięcznie.
  • TIDAL HiFi, czyli wariant z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 39,99 zł miesięcznie.
  • TIDAL HiFi Family, czyli pakiet rodzinny z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 59,99 zł miesięcznie.

Czytaj także: 1 GB internetu za darmo dla klientów Orange – to prezent „na pocieszenie”

Nowością jest wariant TIDAL HiFi, który jest dostępny tylko w Plusie, bowiem Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadził go do oferty dla swoich klientów – informuje Polkomtel. TIDAL HiFi opiera się na formacie FLAC (16 bit / 44,1 kHz), co ma zapewnić intensywniejszy i czystszy strumieniowy przesył dźwięku. Opłatę za korzystanie z Tidala można dopisać do rachunku za usługi telekomunikacyjne w Plusie.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.