Po raz kolejny Orange proponuje swoim klientom bezpłatny pakiet internetu – tym razem bardzo skromny (tylko 1 GB). Wyjaśniamy, dlaczego właśnie taki bonus wybrał pomarańczowy operator i podpowiadamy, jak go aktywować.

1 GB na pocieszenie od Orange

Orange 1 GB

Przy okazji meczów piłkarskiej Reprezentacji Polski Orange rozdaje bezpłatne pakiety internetu. Ich wielkość zależy jednak od wyniku, jakim zakończy się dane spotkanie, a konkretnie od liczby strzelonych goli przez Polaków. Wczoraj przegraliśmy 1:2 z Anglią. Na pocieszenie klienci Orange mogą aktywować 1 GB – wyjaśnia operator.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba wysłać SMS-a o treści TEATIME pod numer 233. Opłata za wysłanie wiadomości jest zgodna z posiadaną taryfą i wynosi maksymalnie 20 groszy. Użytkownicy planów Flex mogą aktywować promocyjny pakiet w inny sposób. Przyda się do tego aplikacja Flex. Tam podajemy hasło TEATIME w zakładce Kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden pakiet, a jego ważność wynosi 3 dni od daty aktywacji. Z przyznanego 1 GB można korzystać tylko na terenie Polski.

Czytaj także: Huawei jeszcze mocniej skupia się na nagrywaniu obrazu – producent zaprezentował szereg nowych technolgii

Jeśli nasi piłkarze w kolejnych meczach spiszą się lepiej, zapewne czekają nas większe pakiety internetu od Orange. Kolejne spotkanie (z Islandią) nasza reprezentacja rozegra jednak dopiero w czerwcu.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.