MWC: HTC One X i HTC One S w naszych rękach!

Newsy

Dwa dni temu mogliście przeczytać tutaj naszą relację z konferencji HTC, dzisiaj zapraszamy do hands on’u przeprowadzonego specjalnie dla czytelników Android.com.pl. Film jest po angielsku, jednak dzięki prostemu słownictwu nie powinien przysparzać problemów ze zrozumieniem.
Na wideo zobaczycie takie nowości jak HTC One X i HTC One S. Jak pewnie zauważycie brakuje HTC One V, jednak ma on bardzo wczesną wersję oprogramowania i nie jest jeszcze dostępny dla mediów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

{youtube} 5ubRAXBELLE{/youtube}

Już wkrótce prześlemy na YouTube ekskluzywny wywiad z Jeffem Gordonem oraz zapis całej konferencji HTC. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia co do MWC 2012 – piszcie w komentarzach. Jutro jest ostatni dzień targów, więc to ostatnia Wasza szansa.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x