ROOT dla ASUSa Eee Pad Transformera z ICS

Newsy

superuser

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że najnowsza aktualizacja dla pierwszej generacji Transformera do Androida 4.0 została już udostępniona w formie OTA, czyli bezprzewodowo. Większość użytkowników tabletu cieszy się już Androidem Ice Cream Sandwich, część na dniach prawdopodobnie ujrzy info o aktualizacji.

Niestety, grupa użytkowników korzystająca z nieoficjalnych ROMów i modyfikacji do niedawna musiała wybierać pomiędzy lodową kanapką a dostępem do konta administratora na swoich tabletach.

Okazuje się jednak, że nie będzie to już dłużej konieczne, ponieważ pewien użytkownik z forum XDA-Developers znalazł metodę na zrootowanie najnowszego ROMu od ASUSa.

Proces uzyskiwania uprawnień superużytkownika na Transformerze jest jednym z łatwiejszych, jakie są dostępne do osiągnięcia tego celu. W skrócie polega on na skorzystaniu z błędu usługi ASUS Backup Utility.

Metoda ta dostępna jest dla użytkowników MS Windows, Linux oraz OSX.

Więcej szczegółów można znaleźć w wątku autora tutaj.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x