Już wkrótce smartfony realme pojawią się u kolejnego operatora w Polsce. W zeszłym roku telefony tej marki zadebiutowały w sieciach Play oraz Plus. Teraz zaoferuje je kolejny operator w naszym kraju – chodzi o T-Mobile.

Smartfony realme u kolejnego operatora

smartfony realme u kolejnego operatora

Smartfony realme 8 raz realme 8 pro zadebiutują w naszym kraju już 8 kwietnia. Przy okazji tego wydarzenia polski oddział T-Mobile zdecydował na dołączenie do grona partnerów realme. Efekty rozpoczęcia współpracy są łatwe do przewidzenia – seria realme 8 pojawi się w ofercie magentowego operatora.

Przypomnijmy krótko historię realme. Sky Li stworzył ją 4 maja 2018 roku. Smartfony oraz inne urządzenia tej marki starają się pozytywnie zaskoczyć nie tylko wyglądem i specyfikacją, ale również ceną. W globalnym zestawieniu marek smartfonów realme zajmuje obecnie 7. miejsce.

Czytaj także: Wiosenna wyprzedaż w PlayStation Store wystartowała. Oto ponad 40 świetnych przecen na gry PS4 i PS5!

Realme jest obecne w 61 krajach, natomiast na 13 rynkach znajduje się w czołowej piątce. We wrześniu 2020 roku pułap sprzedanych smartfonów realme sięgnął 50 mln urządzeń. Od kwietnia 2020 roku sprzęt realme jest także oficjalnie dostępny w Polsce. Marka cały czas buduje swoją pozycję – trzeba przyznać, że dzięki rozsądnej wycenie swoich urządzeń przyciąga do siebie kolejnych klientów.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.