ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery

Aplikacja mobilna Credit Agricole trafia do AppGallery

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Do AppGallery trafiła aplikacja mobilna Credit Agricole, czyli CA24 Mobile. Wprawdzie nie mówimy tutaj jeszcze o pełnej integracji z Huawei Mobile Services, ale to już krok w dobrą stronę. Tym samym Credit Agricole jest kolejnym bankiem, który ma swoją wersję aplikacji w sklepie Huawei.

Aplikacja mobilna Credit Agricole w AppGallery

Credit Agricole AppGallery CM24 Mobile

Coraz więcej banków stawia na Huawei i dostęp do AppGallery. Niektóre z aplikacji bankowych doczekały się już nawet pełnej integracji z systemem, a wśród nich mamy np. mBank czy PKO. Teraz przyszła pora na to, by kolejna aplikacja do bankowości mobilnej pojawiła się w sklepie Huawei, a jest to CA24 Mobile, czyli rozwiązanie od Credit Agricole. W tej chwili aplikacja dostępna jest dla sprzętów, które dalej mają dostęp do Google Mobile Services. Niedługo jednak ma nastąpić integracja z HMS tak, by posiadacze nowszych sprzętów od Huawei także mogli w pełni korzystać z możliwości CM24 Mobile.

Credit Agricole jest bankiem, który uważnie słucha swoich klientów i dostarcza im takich rozwiązań, jakich potrzebują. Wiele osób pytało nas o możliwość instalowania aplikacji CA24 Mobile na smartfony marki Huawei, dlatego z radością wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dołączamy do AppGallery. Dziś będą mogli to uczynić posiadacze wcześniejszych modeli urządzeń, niebawem dołączą do nich wszyscy użytkownicy telefonów marki Huawei. Nasza aplikacja, gdziekolwiek się pojawia, zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że użytkownicy telefonów Huawei również ją docenią.

Michał Czurabski, dyrektor ds. Rozwoju Bankowości Mobilnej.

Zobacz też: Co nowego w kwietniu na HBO Go?

Sama aplikacja mobilna Credit Agricole na rynku pojawiła się jeszcze w 2015 roku, a od tego czasu jest systematycznie rozwijana. Widać, że bank nie odpuścił nowego rynku i ogromnej bazy użytkowników, którą ma AppGallery. W samym sklepie Huawei jest już ponad 1000 lokalnych aplikacji, a tych z obsługą języka polskiego ponad 8000. Globalnie z systemu korzysta ponad 530 milionów osób, a to liczby, które nie pozostawiają obojętnym.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy