ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zamów pizzę, a z pudełka stwórz projektor – genialny pomysł od Pizza Hut

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
pizza hut projektor

Przeróżne fastfoody i inne restauracje dostarczające jedzenie do klienta w wielkich miastach muszą się czymś wyróżnić, aby nie zniknąć w gąszczu konkurencji. Największe „sieciówki” mają oczywiście na starcie łatwiej, ale i im zdarza się zorganizować interesującą promocję.

Ten news dotyczy oczywiście tytułowej restauracji Pizza Hut. Zamawiając pizzę, zazwyczaj jemy ją przed telewizorem oglądając film, więc firma postanowiła nieco urozmaicić ten proces wymyślając specjalne pudełko wzorowane na Cardboardzie od Google. Tym samym w łatwy sposób można zamienić smartfona oraz pudełko po pizzy w projektor. Jak to dokładnie wygląda? Zobaczcie sami na następującym filmie:

 

 

To nie pierwsza taka akcja, kiedy mogłoby się wydawać firmy niezwiązane z technologią, wykorzystują ją w celach promocyjnych. Również KFC postanowiło wymyślić coś nowego oferując klawiaturę Bluetooth umożliwiającą spożywanie pokarmów bez brudzenia smartfonu.

Według mnie takie akcje z pewnością przyciągają uwagę i sprawiają, że prosty posiłek jest urozmaicony – szczególnie w przypadku pomysłu Pizza Hut. Niestety, ten póki co oferowany jest jedynie w Hong Kongu i nie wiadomo czy trafi kiedykolwiek gdzie indziej. Mimo wszystko, chcielibyście przy zamówieniu pizzy otrzymywać prosty projektor? Jakie tego typu akcje promocyjne najbardziej zapadły Wam w pamięci?

źródło: phandroid

Sprawdź najnowsze wpisy