ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei Honor 7 z 4 GB pamięci RAM potwierdzony

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
94558330_1433264576_huawei-honor-4-7

Informacje na temat Huawei Honor 7 docierają do nas małymi porcjami w postaci przecieków. Są one jednak coraz bardziej dokładne. Tym razem dostajemy potwierdzenie bogatszego modelu oraz prawdopodobne ceny.

Najnowszy przeciek jest w postaci screenshota z modelu PLK-AL10, który ma być właśnie tym mocniejszym. Na zrzucie ekranu widzimy jego specyfikację techniczną. Procesorem będzie nowa ośmiordzeniowa jednostka Kirin 935, taka sama, jaką zdecydowano się wykorzystać w Huawei P8. Smartfon wyposażono ponadto w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

huawei-honor-7-screenshot

Druga wersja modelu ma być wyposażona w 3 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Obydwa modele mają posiadać ekran w rozdzielczości Full HD, lecz ich wielkość nie została jeszcze potwierdzona (przypuszcza się, że będzie to w okolicach 5 cali).

Urządzenie pracuje na Androidzie Lollipop w wersji 5.1 z nakładką od Huawei, EmotionUI 3.1. Warto również przypomnieć, że zarówno jeden jak i drugi model będą upakowane w metalowe obudowy.

Honor-7-02

Słabsza wersja Huawei Honor 7 pojawić ma się w tym miesiącu w okolicach 24 czerwca, a jego cena oscylować będzie w granicach 320 dolarów. Wersja z 4 GB pamięci RAM to już koszt nieco wyższy i wyniesie on około 400-435 dolarów. Premiera mocniejszego modelu miesiąc później, czyli w lipcu.

źródło: GizmoChina

Sprawdź najnowsze wpisy