Viewsonic zaprezentował ViewPada E70 i E100

Newsy

viewsonic-e70
Viewsonic w trakcie targów Mobile World Congress zaprezentował trzy nowe smartfony. Producent przygotował także coś dla osób, które są zainteresowane również mniej wydajnymi tabletami, z niższej półki.

ViewPad E100 jest tabletem, który został wyposażony w ekran o przekątnej 9.1 cala i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Procesor ma co prawda tylko jeden rdzeń, jednak jest taktowany z częstotliwością 1 GHz. Tablet ma mieć zaledwie 9.1 milimetra grubości. Wersja WiFi, która do sprzedaży trafi w marcu, będzie kosztowała 399 dolarów. Kilka tygodni później ma się pojawić wersją WiFi + 3G, jej cena nie jest jednak jeszcze znana.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Kolejnym niedrogim tabletem będzie model E70, którego cena wynosi zaledwie 150 euro. Podobnie jak w przypadku modelu E100, procesor będzie taktowany z częstotliwością 1 GHz. E100 ma być wyposażony w ekran o przekątnej 7 cali. Co ciekawe, będzie on korzystał z Androida 4.0 ICS. Premiera rynkowa w Europie przewidziana jest na drugi kwartał tego roku.

źródło: AndroidCentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x