Wyniki plebiscytu Global Mobile Awards 2012

Newsy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Mobile World Congress to głównie okres spoglądania w przyszłość mobilnych technologii,  jednak firma GSMA przewidziała nagrodzenie również tego co już było. Nie oddalamy się w daleką przeszłość, ponieważ rozpatrywać będziemy mijający rok. Mowa tutaj oczywiście o Global Mobile Awards.

Plebiscyt ten odbył się już po raz siedemnasty. Tytuł Smartfonu Roku otrzymał Samsung Galaxy SII. Nie jest to dziwne, w końcu ilość sprzedanych egzemplarzy tego urządzenia przekroczyła niedawno 20 mln sztuk i mimo upływającego czasu SGS2 jest nadal jednym z najwydajniejszych urządzeń działających pod kontrolą Androida. To nie jedyna  dobra informacja dla koreańskiego producenta – Najlepszym Producentem Urządzeń Mobilnych został oczywiście Samsung. Niestety w kategorii tabletów Android nie odniósł tak wielkich sukcesów – tam nadal króluje Apple. Jednak tutaj nie kończą się sukcesy „zielonego robocika”. Najbardziej Innowacyjną Aplikacją została klawiatura SwiftKey, a Najlepszą Aplikacją, niesamowicie wciągająca gra, Angry Birds: Rio (jednak jest to aplikacja, a raczej gra dostępna na kilku platformach).  Natomiast za Najlepszą Usługę Mobilną uznano Google Maps.

Jeżeli chcecie poznać pełną listę zwycięzców – kliknijcie tutaj.

Źródło: GSMA

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x