Heyah 01 nowa odsłona

Rozmowy i wiadomości bez limitów oraz 20 GB za 19,99 zł – nowa odsłona Heyah 01

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Taryfa Heyah 01 doczekała się zmian – jej nowa odsłona oznacza ponadprzeciętnie korzystne warunki dla użytkowników. Nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 20 GB kosztują niecałe 20 zł miesięcznie. W dodatku pierwszy miesiąc jest za symboliczną złotówkę, a zobowiązaniami nie musimy się martwić.

Nowa odsłona Heyah 01 – szczegóły

W lipcu ubiegłego roku informowaliśmy o ofercie Heyah 01. Jej charakterystycznym elementem był niestandardowy sposób opłacania usług telekomunikacyjnych – użytkownicy ponosili większy koszt, ale tylko raz na dwa miesiące. Teraz przy okazji rozpoczęcia wiosny taryfa Heyah 01 została odświeżona. Jakie są jej zasady?

Użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego 20 GB internetu. Za wszystko płacą 19,99 zł miesięcznie. Oferta wciąż ma formę subskrypcji, z której można zrezygnować w dowolnym momencie. Za pierwszy miesiąc korzystania z oferty płacimy tylko symboliczną złotówkę.

Żeby zacząć korzystać z Heyah 01, trzeba zamówić kartę na sklep.heyah.pl. Przy jej odbiorze kurier zweryfikuje naszą tożsamość, chyba że sami skorzystamy z weryfikacji za pośrednictwem banku. Po odbiorze karty możemy zacząć korzystać z możliwości taryfy.

Czytaj także: OnePlus 9 Pro w przedsprzedaży w Play – ciekawy kolor i słuchawki w gratisie

Śledzenie nowinek i różnic między kolejnymi ofertami poszczególnych marek niejedną osobę przyprawia o ból głowy – czytamy w komunikacie poświęconemu ofercie. Heyah 01 może sprawdzić się u osób, które nie mają ochoty ani czasu na częste zmiany taryf, doładowywanie konta czy aktywowanie pakietów z minutami lub internetem. Zasady są proste, a oferta aktywuje się automatycznie, a fakturami, podpiętą kartą płatniczą itd. zarządzamy przez aplikację mobilną.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy