W ofercie Play pojawił się smartfon OnePlus 9 Pro. Telefon jest obecnie dostępny w przedsprzedaży, a jego wysyłka rozpocznie się za niecałe dwa tygodnie. Fioletowy operator do nowego OnePlus’a dorzuca słuchawki.

OnePlus 9 Pro w Play

OnePlus 9 Pro w Play

6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 3216×1440 z odświeżaniem 120 Hz, układ Snapdragon 888, akumulator o pojemności 4500 mAh i szybkie ładowanie 65 W – to wybrane cechy OnePlus’a 9 Pro. Smartfon może pochwalić się również m.in. wodoszczelnością (certyfikat IP68), aluminiowym korpusem oraz głośnikami stereo.

Play rozpoczął przedsprzedaż OnePlus’a 9 Pro w wersji z 256 GB pamięci wewnętrznej. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty fioletowego operatora, otrzymają w gratisie słuchawki bezprzewodowe OnePlus Buds.

OnePlus 9 Pro w omawianej ofercie jest dostępny w kolorze zielonym (Pine Green). Ten przyciągający wzrok kolor jest dostępny wśród operatorów wyłącznie u nas – zapewnia fioletowy operator. Smartfona mogą obecnie zamawiać wyłącznie klienci indywidualni. Wysyłka urządzeń rozpocznie się po 10 kwietnia.

Czytaj także: Premiera OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro – poznaj nasze pierwsze wrażenia!

W przypadku oferty dla jednej osoby najniższa kwota startowa za OnePlus’a 9 Pro w Play to 459 zł. W tym przypadku trzeba się jednak liczyć z wysokim abonamentem opłatą (255 zł miesięcznie). Standardowo im więcej zapłacimy na start, tym niższe będą miesięczne opłaty.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.