samsung logo 11

Niedawno informowaliśmy Was o pracach Samsunga nad tajemniczym Project Valley. Gdybaliśmy również jak może wyglądać telefon z dwoma ekranami. Projekt stał pod znakiem zapytania czy w ogóle się pojawi i nie zostanie skasowany. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że prace trwają. Zobaczmy więc, jaki projekt został opatentowany.

 

Project Valley to urządzenie posiadające dwa ekrany. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak w jaki sposób Samsung będzie chciał to rozwiązać. Przypuszczaliśmy różne możliwości, jedną z nich było składanie jak książka. I tak też w istocie to wygląda.

 

project valley patent

 

Projekt zakłada umieszczenie dwóch ekranów obok siebie oddzielonych od siebie zawiasem pozwalającym na złożenie urządzenia. Graczom z pewnością przywoła to na myśl konsolę Nintendo DS.

 

Warto jednak zaznaczyć, że to nie jest ostateczna wersja, a jedynie pomysł na wygląd urządzenia. Nie można już dzisiaj zakładać, że właśnie taki Project Valley ujrzy światło dzienne. Niemniej, istotą jest, że prace nad projektem trwają. Możemy się więc spodziewać coraz dokładniejszych informacji, które po zebraniu powinny zbudować bardziej plastyczny wizerunek Project Valley.

 

Podoba Wam się taka forma czy może zmienilibyście coś w projekcie?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.