Skok cen akcji HTC po prezentacji serii One

Newsy

Niedawno na portalu pojawiły się informacje o tym, że kondycja HTC nie jest najlepsza. Wygląda na to, że rynek, a raczej inwestorzy jednak uwierzyli w powrót tajwańskiego giganta do czołówki najlepszych producentów urządzeń z Androidem. Wszystko to za sprawą MWC i prezentacji nowej serii HTC One.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tajwański koncern uspokajał, że spadki są tylko chwilowe i wygląda na to, że tak się właśnie stało. Ceny akcji producenta znacznie wzrosły po zaprezentowaniu nowej serii smartfonów na MWC 2012 w Barcelonie. Przedstawiciele firmy zapewniali, że Tajwański producent zamierza skupić się głównie na funkcjach multimedialnych, by konkurować z najmocniejszymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Michael On zarządzający funduszem Beyond Asset Management stwierdził nawet, że motorem napędowym HTC będą właśnie modele zaprezentowane w ostatnich dniach w Barcelonie. Wydaje się, że słaby początek roku zaowocował wdrożeniem nowego planu działania. Cieszy również fakt, że HTC uczy się na błędach i nie zamierza się poddawać.

 

Jak Wam podoba się nowa seria smartfonów tajwańskiego producenta i czy uważacie, że będą one naprawdę hitem?

Źródło: Twitter, Reuters


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x