Nie ma to jak mokra Xperia, Sony udowadnia wyższość Z3+ nad poprzedniczką

Newsy

sony-xperia-z3-plus-press-renders-6-710x473

 
Jak wszyscy wiemy, aktualny flagowiec Sony nie różni się zbyt wiele od poprzedniego i trudno namówić kogokolwiek na przesiadkę na to urządzenie. Producent jednak walczy o swoje i próbuje nam udowodnić, że kolejny smartfon był potrzebny, bo wprowadza więcej zmian niż wydaje się to na pierwszy rzut oka.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
W sieci pojawił się filmik, na którym Xperia Z3+ została skonfrontowana z Xperią Z3 pod względem pracy z wilgotnym ekranem. Używając smartfona w deszczu wiemy doskonale jak kapryśnie potrafi zachowywać się on pod wpływem wody. Sony szczycące się wodoodpornością swoich Xperii postanowiło zając się także tą kwestią.

 
W modelu Z3+ ekran zdecydowanie lepiej reaguje na komendy niż miało to miejsce w przypadku poprzednika. Nawet krople wody nie zaburzają odczytywania poleceń, smartfon radzi sobie z tym bardzo dobrze. Czy według Was tak niewielkie zmiany pozwolą użytkownikom poczuć poprawę względem niemal identycznych urządzeń od Sony?

 

Źródło: youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x