Doogee-S6000_2

Jednym z największych problemów niemal każdego użytkownika smartfonów jest mało pojemny akumulator. O ile główni gracze na rynku traktują tę kwestię po macoszemu, o tyle chińscy producenci starają się właśnie tym aspektem zdobyć serce i portfel klientów. Nietrudno zatem odnaleźć urządzenia z bardzo pojemnymi akumulatorami.

Znakomitym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest produkt mało znanej firmy Doogee. Chińczycy chcą w sierpniu zaprezentować model S6000, który zostanie wyposażony w akumulator o pojemności aż 6000 mAh. Dla porównania smartfon OnePlus One wyposażono w baterię o pojemności 3100 mAh. Tak pojemny akumulator musi posiadać szybki tryb ładowania. Doogee zadba o to i wyposaży swój telefon w technologię PumpExpress.

Doogee-S6000_9

Doogee S6000 zostanie wyposażone w ośmiordzeniowy procesor 64-bitowy MediaTek MT6735, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat o matrycy 8 megapikseli (5 MP z przodu) oraz ekran 5,5 cala i rozdzielczości HD. Co ciekawe, smartfon jest zbudowany z cynku pokrytego tytanem. Będzie to zatem konstrukcja bardzo mocna. Systemem operacyjnym urządzenia będzie Android 5.1.

Jak już wspominaliśmy, Doogee S6000 trafi na rynek w sierpniu. Cena urządzenia to 99 dolarów, czyli niecałe 400 zł.

Źródło: Android Headlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Tomasz Kondrat

Zakochany w Androidzie od pierwszego wejrzenia. Uwielbia wszystkie urządzenia na prąd, dobrą kuchnię, sen oraz post-rocka.