dellstreak01

 

Dziś świat obiegła sensacyjna informacja o kolejnym urządzeniu ze stajni Dell. To co możecie obejrzeć na obrazkach poniżej to właśnie ten MID (Przenośne Urządzenie Internetowe). Ma pięciocalowy, pojemnościowy wyswietlacz o rozdzielczości 800×480 WVGA. Będzie działał na Androidzie 2.0, na domiar tego uraczymy w nim Wi-Fi, Bluetootha i oczywiście 3G WWAN.

 

Dell Streak, bo tak nazywa się prototyp, ma także 5MPix aparat z podwójną lampą błyskową w postaci diód LED, slot na karty pamięci microSD i 1300mAh baterię.

 

Poniżej możecie obejrzeć film, w którym widać że urządzenie posiada 3 dotykowe klawisze, regulator głośności, klawisz aparatu i jeden dodatkowy, nieznany klawisz. Na dolnej krawędzi telefonu znajduje się wielofunkcyjny dock, podobny do tych z Androida i zdaje się że jest też aprat z przodu, najprawdopodobniej do wideorozmów.

 

Istnienie urządzenia potwierdzałyby plotki z czerwca br. kiedy to Wall Street Journal donosiło, że Dell pracuje nad MID’ami. Opisywane były jako „większe niż iPod Touch”, a niedługo potem pojawiła się wypowiedź prezesa firmy Ronalda Garriquesa, który stwierdził że zastanawiają się nad ekranem 4-12 cali.

 

Po obejrzeniu filmu warto zapoznać się z galerią zdjęć produktu (kliknij by powiększyć).

dellstreak02 dellstreak03 dellstreak04

dellstreak05 dellstreak06 dellstreak07

dellstreak08 dellstreak09 dellstreak10

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jacek Niesobski