Klienci Orange mają możliwość aktywowania bezpłatnych 3 GB internetu. Promocja dotyczy również użytkowników Orange Flex. W najbliższych dniach możemy spodziewać się u pomarańczowego operatora kolejnych akcji tego typu.

3 GB internetu za darmo w Orange

orange 3 GB

Po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski Orange proponuje swoim klientom bezpłatny pakiet internetu. Wczoraj polscy piłkarze wygrali 3:0 z Andorą, więc można aktywować 3 GB.

Żeby otrzymać promocyjny pakiet internetu, trzeba wysłać SMS-a o treści TRZYZERO pod numer 233. Jego koszt jest zgodny z aktualną taryfą danego użytkownika (maksymalnie 0,20 zł). Nieco inaczej wygląda aktywacja w przypadku użytkowników Orange Flex – jeśli korzystacie z Flexa, wspomniany kod TRZYZERO możecie wpisać w zakładce kody promocyjne w aplikacji. Czas na aktywację pakietu kończy się dzisiaj ok. godziny 23:20. Same promocyjne GB są ważne przez 3 dni i obowiązują tylko na terenie Polski. Na jednym numerze można aktywować jeden pakiet.

Czytaj także: Twarz Nokii odchodzi z HMD Global tuż przed premierą nowych smartfonów

Kolejny mecz polscy piłkarze rozegrają już w środę, wtedy też możemy spodziewać się kolejnej promocji z darmowymi GB od Orange. Póki co nie znamy jednak wszystkich szczegółów kolejnej odsłony akcji – po pierwsze, w regulaminie jest mowa o tym, że pakiet można aktywować po wybranych meczach, po drugie – liczba przyznanych GB zależy od wyniku meczu.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.