Paczkomaty cieszą się tak wielkim zainteresowaniem, że czasami jest to spory problem. Kilkukrotnie zdarzało mi się odbierać paczki z innego urządzenia, lub punktu odbioru, chociaż jakoś szczególnie dużo nie zamawiam. Nie jest to duży problem, ponieważ mieszkam w centrum Lublina, gdzie paczkomatów jest całkiem sporo. Jednak mieszkańcy mniejszych miejscowości mają już nieco większy problem. Dlatego też InPost regularnie urządza konkursy i akcje promocyjne mające zachęcić ludzi do jak najszybszego odbierania zalegających paczek. Tym razem jest to oferta idealna dla fanów audiobooków.

InPost: darmowy miesiąc w Audioteka Klub

InPost: darmowy miesiąc w Audioteka Klub

Zasada jest banalnie prosta: każdy, kto do 2 kwietnia 2021 roku włącznie odbierze paczkę w terminie do dwóch godzin od otrzymania powiadomienia może dostać darmowy miesiąc z Audiotek Klub. To oznacza dostęp do kolekcji blisko 5 tysięcy pozycji. Co więcej, usługa kosztuje normalnie 19.90 PLN, czyli jest droższa, niż samo wysłanie paczki. Jak dokładniej skorzystać z promocji? InPost podaje następującą instrukcję:

  • Odbierasz paczkę do 2 h od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu.
  • Rejestrujesz numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl
  • Otrzymujesz nagrodę, czyli kod z 30-dniowym dostępem do Audioteka Klub.
  • Kod należy zarejestrować na stronie promo.audioteka.com i ważny jest do 2 maja 2021 r. wyłącznie w aplikacji Audioteka.

Zobacz też: Mobilna wersja Genshin Impact zarobiła już ponad miliard dolarów

Najważniejsze jest jednak to, że na akcji skorzystają nie tylko osoby zainteresowane audiobookami, ale również te, które skarżą się na przepełnione paczkomaty. Z drugiej strony może ona być świetną motywacją, aby coś zamówić. 

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.