Samsung Galaxy Note jak, większość czytelników wie, charakteryzuje się sporymi gabarytami, przez co uważany jest za hybrydę telefonu i tabletu. Niestety wielkość urządzenia może być problemem dla użytkowników w momencie, w którym programiści uznają, że nie opłaca się przygotowywać specjalnych wersji programów, dostosowanych do specyficznej rozdzielczości tego modelu.

Dlatego dzisiaj, Samsung ogłosił konkurs dla deweloperów, który ma trwać do 2 kwietnia. Zadaniem jest stworzenie aplikacji, która będzie korzystała w pełni z Galaxy Note i dostępnego rysika S Pen. Główną nagrodą jest 100 tysięcy dolarów. Za zajęcie drugiego miejsca firma oferuje 50 tysięcy dolarów, zaś za zajęcie trzeciej pozycji 25 tysięcy dolarów. Ponadto dodatkowe dziesięć aplikacji otrzyma wyróżnienie, a każdy z tych osób otrzyma 2 tysiące dolarów i Samsunga Galaxy Note. Dodatkowo autor aplikacji, która zdobędzie uznanie użytkowników otrzyma również 2000$.

Więcej informacji możecie przeczytać na stronie: http://galaxynotespenchallenge.com/

Źródło: galaxynotespenchallenge.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.