ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG G4 z problemami technicznymi – użytkownicy zgłaszają kłopoty z panelem dotykowym

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
LG G4 przeciek9

LG jako jedna z ostatnich firm zaprezentowała swój flagowy model z Androidem, który ma w tym roku walczyć o jak najlepsze opinie. Niemniej jednak następca G3, którego mieliśmy okazję już poznać, potrafi niektórym użytkownikom uprzykrzyć życie.

W Sieci już zaczęło się przedstawianie tego, że G4 ma problemy z panelem dotykowym rodem z urządzeń sprzed kilku lat. Dotyczy to najprawdopodobniej sytuacji, kiedy smartfon jest podłączony do ładowania. Wtedy możemy zobaczyć, że urządzeniem sterują duchy – pojawiają się losowe kliknięcia, polecenia użytkownika nie są poprawnie rozpoznawane czy też próba przesunięcia palca kończy się zwykłym kliknięciem. Więcej informacji znajdziecie na poniższym filmie:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3A5fDzq1ip4[/youtube]

Podobny problem trapił niedawno użytkowników OnePlus One, ale producent bardzo szybko wydał łatkę poprawiającą ten błąd. Najprawdopodobniej tak samo skończy się akcja naprawcza G4, gdyż nie każdy egzemplarz jest wyposażony w ten błąd. Mimo wszystko, istnieje również sytuacja, że tym razem będziemy mieli do czynienia z akcją naprawczą, ale w serwisach.

Z jakimi Wy przypadkami się spotkaliście, które sprawiały, że zakupione przez Was urządzenie lądowało od razu w naprawie?

źródło: androidbeat

Sprawdź najnowsze wpisy