LG G4 przeciek9

 

LG jako jedna z ostatnich firm zaprezentowała swój flagowy model z Androidem, który ma w tym roku walczyć o jak najlepsze opinie. Niemniej jednak następca G3, którego mieliśmy okazję już poznać, potrafi niektórym użytkownikom uprzykrzyć życie.

 

W Sieci już zaczęło się przedstawianie tego, że G4 ma problemy z panelem dotykowym rodem z urządzeń sprzed kilku lat. Dotyczy to najprawdopodobniej sytuacji, kiedy smartfon jest podłączony do ładowania. Wtedy możemy zobaczyć, że urządzeniem sterują duchy – pojawiają się losowe kliknięcia, polecenia użytkownika nie są poprawnie rozpoznawane czy też próba przesunięcia palca kończy się zwykłym kliknięciem. Więcej informacji znajdziecie na poniższym filmie:

 

 

Podobny problem trapił niedawno użytkowników OnePlus One, ale producent bardzo szybko wydał łatkę poprawiającą ten błąd. Najprawdopodobniej tak samo skończy się akcja naprawcza G4, gdyż nie każdy egzemplarz jest wyposażony w ten błąd. Mimo wszystko, istnieje również sytuacja, że tym razem będziemy mieli do czynienia z akcją naprawczą, ale w serwisach.

 

Z jakimi Wy przypadkami się spotkaliście, które sprawiały, że zakupione przez Was urządzenie lądowało od razu w naprawie?

 

 

źródło: androidbeat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.