Pierwszy sezon serialowej adaptacji przygód Geralta z Rivii zdecydowanie podzielił fanów Wiedźmina. Część z nich była zadowolona, wydaje się jednak, że w większości przypadków fani serii byli niezadowoleni ze sposobu pokazania niektórych wątków czy postaci. Dlatego też każda informacja na temat drugiego sezonu jest szeroko omawiana, a wprowadzenie jakichkolwiek większych zmian w porównaniu z literackim pierwowzorem może być źle odebrana przez fanów. Najnowszy przeciek z pewnością spodoba się miłośnikom książki i gier, bowiem w drugim sezonie pojawić się ma Dziki Gon.

Czy Geralt będzie musiał chronić Ciri przed Dzikim Gonem już w drugim sezonie serialu Netfliksa?

dziki gon serial wiedźmin

Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia opublikowanego na łamach portalu Redanian Intelligence. W artykule można przeczytać, że na plaży Sauton w Devon kręcone są sceny, w których pojawiają się członkowie Dzikiego Gonu. Ich wygląd na zdjęciu jest praktycznie żywcem wyciągnięty z trzeciej części wirtualnego Wiedźmina. Dearg Ruadhri, czyli Czerwoni Jeźdźcy, po raz pierwszy pojawili się w drugim tomie wiedźmińskiej sagi – Czasie Pogardy. Kolejne sceny z Dzikim Gonem mają jeszcze zostać nakręcone w najbliższych dniach. Oczywiście do informacji podanych przez Redanian Intelligence należy podchodzić ostrożnie. Nie mamy potwierdzenia, że Eredin faktycznie pojawi się w drugim sezonie serialu. Być może jest to planowana przez twórców zmyłka, którzy nie chcą, żeby w sieci pojawiło się zbyt wiele informacji na temat kolejnych odcinków Wiedźmina.

Zobacz także: Mobilna wersja Genshin Impact zarobiła już ponad miliard dolarów

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyło kilku nowych aktorów. Graham McTavish ma zagrać Dijkstrę, Adjoa Andoh zagra Nenneke, a Simon Callow wcieli się w postać Codringhera. Bardzo ważną rolę odgrywać będzie Chris Fulton. Będzie miał on ciężkie zadanie sportretowania istotnego dla fabuły Rience’a. Niestety nie wiadomo na tę chwilę, kiedy drugi sezon Wiedźmina będzie miał swoją premierę. Wiemy jednak, że część akcji serialu odbywać się będzie w Kaer Morhen, gdzie poznamy między innymi Lamberta i Vesemira. Wiemy, że na Netfliksie jeszcze w tym roku pojawi się pełnometrażowa animacja „Zmora Wilka”. W planach jest również nakręcenie prequelu Wiedźmina. Miejmy jednak nadzieję, że drugi sezon serialu spełni wymagania fanów.

Źródło: Redanian Intelligence

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.