ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wyższa cena Spotify Premium

Nowy wygląd aplikacji Spotify na komputerach. Jest ładniej i czytelniej

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Spotify to zdecydowanie najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Platforma ma swoje aplikacje na wszystkich najważniejszych platformach – znajdziemy ją m.in. na komputerach i urządzeniach mobilnych. A skoro o komputerach mowa, to warto wspomnieć, że przeznaczona na nie aplikacja w końcu doczekała się przebudowy. Mówiąc prościej – teraz jest ładniej i czytelniej.

Nowy wygląd aplikacji Spotify na komputery

aplikacja spotify nowy wygląd na komputerach

Trzeba uczciwie przyznać, że aktualnie aplikacja Spotify na komputerach nie wygląda zbyt świeżo. Na szczęście firma wreszcie zdała sobie z tego sprawę, bo właśnie ogłosiła jej nowy design, który ma zostać udostępniony użytkownikom z całego świata w ciągu najbliższych kilku tygodni. Przebudowano w zasadzie cały interfejs – teraz wygląda bardziej nowocześnie, a do tego jest bardziej intuicyjny i czytelniejszy.

Zobacz także: Darmowe gry na PS4 i PS5 – 9 produkcji w ramach Play At Home

Trzeba zaznaczyć, że wraz z nowym wyglądem idą też nowe funkcje. Warto tu wspomnieć m.in. o personalizacji własnych składanek dzięki edycji opisów oraz zdjęć czy opcji przeciągania utworów pomiędzy playlistami. Ponadto pojawi się możliwość edycji kolejki odtwarzania, a także nowe opcje sortowania treści w „Twojej bibliotece”. Jakby tego było mało, subskrybenci Spotify Premium dostaną też możliwość pobierania muzyki i podcastów oraz dostęp do odtwarzacza offline. Jak na razie zainteresowanym osobom nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Jak już ustaliliśmy, stosowna aktualizacja obejmie wszystkich użytkowników w ciągu najbliższych tygodni. Korzystacie ze Spotify na komputerach? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy