Powoli zbliża się weekend, więc T-Mobile tradycyjnie proponuje bonus w ramach akcji Happy Fridays – tym razem to 10 darmowych GB internetu. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji magentowego operatora.

10 darmowych GB w T-Mobile – jak aktywować?

T-Mobile proponuje aż 10 GB internetu, żeby można było zobaczyć w sieci mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski. Właśnie rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Świata, a magentowy operator jest sponsorem naszej drużyny narodowej. Jeśli jednak piłka nożna zupełnie nas nie interesuje, nic nie stoi na przeszkodzie, by promocyjne GB wykorzystać na coś zupełnie innego.

Tradycyjnie bonus mogą aktywować wszyscy klienci indywidualni T-Mobile – ci z abonamentem, jak i ofertą typu MIX lub na kartę. Darmowe GB czekają w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Jeśli z niej nie korzystamy, możemy aktywować bonus, wysyłając SMS-a o treści HF pod numer 80800. W ciągu 72 godzin od tego działania 10 GB zostanie aktywowanych. Każdy może skorzystać z promocji jednokrotnie.

Czytaj także: Oferty specjalne w Microsoft Store. Oto 40 świetnych promocji na gry na Xboxa!

Czas na aktywację bonusu rozpoczął się dzisiaj (25 marca) i potrwa do końca miesiąca. Jak długo są ważne promocyjne GB? Użytkownicy ofert na kartę i typu MIX mogą z nich korzystać przez 7 dni, natomiast posiadacze abonamentów – do końca okresu rozliczeniowego.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.