Kilka dni przed rozpoczęciem targów w Barcelonie pisaliśmy o zapowiedzi przez Fujitsu premiery swojego androidowego smartfona na MWC. Nadszedł czas targów i producent zaprezentował swój prototyp. Wszelkie dane techniczne którymi dysponowaliśmy zostały potwierdzone: 4,6” wyświetlacz, Android 4.0 oraz aparat o matrycy 13.1 megapikseli. Nie wiadomo nic jednak na temat zapowiadanego czytnika linii papilarnych, a więc wygląda na to że firma zrezygnowała z tego rozwiązania.

W zamian za to Fujitsu zaserwowało nam coś z całkowicie „innej beczki”: ich prototyp, zgodnie z zapowiedziami ma na pokładzie układ Tegra 3. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że smartfon obsługuje technologię LTE. Wydawać się mogło do tej pory że te 2 rzeczy razem dają sprzeczność ze względu na niekompatybilność fizyczną. Wygląda jednak na to, że jest to nieprawdą, mało tego, połączenie to sprawdza się świetnie.

Jeśli chodzi o wygląd, wydaje się on być nieco odstający od „reszty stawki”. Nie można nie zwrócić uwagi na wysuwaną, zewnętrzną antenę . Wszelkie wejścia oraz wyjścia są zabudowane, ze względu na fakt, że smartfon jest odporny na kurz oraz wilgoć. Zdjęcia pochodzą z portalu Android Central:

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
Androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek