ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery

Aplikacja Banku Millennium zintegrowana z HMS – AppGallery z kolejną bankowością

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Aplikacja Banku Millennium została w pełni zintegrowana z HMS, a osoby korzystające z AppGallery od Huwei, mogą ją już pobierać na swoje urządzenia mobilne. Sama aplikacja do sklepu Huawei trafiła w grudniu zeszłego roku, ale teraz doczekała się integracji z systemem, czyli zyskała w końcu wyczekiwane przez użytkowników funkcje.

Bank Millennium w AppGallery – integracja z HMS

Bank Millennium AppGallery

Kolejny z banków doczekał się pełnej integracji z Huawei Mobile Services. Dla osób, które korzystają z nowszych smartfonów czy tabletów od Huawei, to doskonała informacja. Teraz będą mogli korzystać z aplikacji Banku Millennium bez problemów. W samej aplikacji można m.in. aktualizować dane dowodu osobistego czy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne i turystyczne, a to oczywiście nie wszystko. Dla wielu istotne będzie to, że da się korzystać z płatności BLIK.

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do finansów, w dowolnym miejscu i czasie. Udostępnia wiele wygodnych rozwiązań między innymi szerokie możliwości personalizacji, płatności zbliżeniowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu. W ramach otwartej bankowości udostępnia usługę Finanse 360°, dzięki której można sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku aż w dziewięciu innych bankach, a także potwierdzić dochód przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków.

Huawei – informacja prasowa

Zobacz też: Pierwsze wrażenia z Huawei Mate X2 – co nowego na rynku składanych smartfonów?

W samym AppGallery znajduje się już ponad tysiąc lokalnych aplikacji, a tych stale przybywa. Jest też ponad osiem tysięcy aplikacji w języku polskim, więc widać, że Huawei nie odpuszcza naszego rynku.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy