ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Twórcy Outriders obiecują, że ich gra nie powieli błędów Cyberpunk 2077

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Ostatnie tygodnie sprawiły, że nowa gra studia People Can Fly jest coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie. Outriders, bo o tym tytule mowa, zyskał sporo na rozgłosie po całkiem udanej wersji demonstracyjnej. Atrakcyjności grze dodał również fakt, że znajdzie się ona w dniu premiery w Xbox Game Pass. Nic więc dziwnego, że twórcy Outriders muszą odpowiadać na pytania dziennikarzy, którzy ciekawi są, jak gra poradzi sobie na konsolach poprzedniej generacji.

Outriders od studia People Can Fly będzie działało dobrze na konsolach poprzedniej generacji

Outriders

Dwóch przedstawicieli firmy People Can Fly otrzymało od dziennikarzy bardzo ciekawe pytanie. Czy Outriders spotka się z problemami, z którymi mierzył się Cyberpunk 2077? Twórcy dyplomatycznie ominęli lekko temat, mówiąc, że ich gra będzie działała dobrze również na konsolach starszej generacji. Dodali oni również, że nie mogą odpowiedzieć w całości na pytanie, ponieważ nie znają sytuacji, w jakiej powstawał Cyberpunk 2077. Pytanie dziennikarzy jest bardzo zaskakujące, ponieważ Outriders zostało pokazane szerszej publiczności poprzez wersję demonstracyjną. Chętni mogli zobaczyć, że najnowszy tytuł polskiego studia sprawuje się całkiem dobrze również na konsolach PS4 i Xbox One. Oczywiście porównanie Outriders z Cyberpunk 2077 jest trochę nie na miejscu. Pierwszy z tych tytułów to typowy looter shooter, którego akcja dzieje się w zamkniętych korytarzach, a drugi z nich to gra w otwartym świecie. Zresztą oceńcie sami, czy takie porównanie ma jakikolwiek sens.

Zobacz także: Nowe szczegóły dotyczące Nintendo Switch Pro. Konsola otrzyma wsparcie dla DLSS

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że z Outriders nie została wycięta żadna zawartość. Oznacza to, że twórcom udało się stworzyć zamierzony produkt. Gracze w przyszłości mogą liczyć na dodatkowe DLC, jednak będą to kompletnie nowe aspekty gry, a nie wycięta przedpremierowo zawartość. Co więcej, twórcy potwierdzili, że w grze nie znajdą się również żadne mikropłatności i skrzynki z losowym lootem. Przypomnijmy, że Outriders zadebiutuje na rynku już 1 kwietnia. Gra będzie dostępna w Xbox Game Pass na konsolach Xbox One oraz Xbox Series S/X. Nadal również trwa promocja, w której otrzymacie grę przy okazji jednego z laptopów firmy Hyperbook.

Źródło: Gamingbolt

Sprawdź najnowsze wpisy