OnePlus Nord ustawienia fabryczne problem

OnePlus Nord z aktualizacją usprawniającą baterię

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus Nord to bardzo lubiana firma, słynąca przede wszystkim ze smartfonów. Przedwczoraj odbyła się premiera wyczekiwanej rodziny OnePlus 9, a w lipcu ubiegłego roku zadebiutował średniopółkowy OnePlus Nord. Dziś przyjrzymy się właśnie niemu, bo sprzęt otrzymał aktualizację, którą m.in. usprawnia działanie baterii. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

OnePlus Nord i lepsza bateria dzięki aktualizacji

OnePlus Nord zużycie energii aktualizacja
OnePlus Nord

OnePlus Nord to bardzo ciekawy smartfon ze średniej półki wydajnościowej, w którego wnętrzu można znaleźć m.in. ośmiordzeniowego Snapdragona 765G, od 6 do 12 GB RAM-u i 64/128/256 GB pamięci wbudowanej. Smartfon stosunkowo niedawno dostał aktualizację do wyczekiwanego Androida 11, a teraz załapał się na kolejne uaktualnienie.

Zobacz także: Wear OS dostał kosza od OnePlusa. Samsung to ostatnia deska ratunku

Nowa wersja oprogramowania nosząca oznaczenie OxygenOS 11.1.1.2 skupia się przede wszystkim na baterii. Mówiąc konkretniej, jej wydajność została usprawniona. Ponadto poprawiono błędy z interfejsem w aplikacji Kalkulator, a do tego ulepszono stabilność połączenia z siecią. W aktualizacji OnePlus skupił się też na naprawieniu popularnych błędów, które w mniejszym lub większym stopniu irytowały użytkowników modelu OnePlus Nord. Jak nietrudno się domyślić, uaktualnienie jest rozprowadzane falami, więc nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mamy tu jakichś posiadaczy tego średniopółkowca? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy