Studenci korzystający z Orange Flex mogą skorzystać z promocji, którą dziś ogłosił pomarańczowy operator – do zdobycia jest 100 GB internetu. Podobna akcja miała miejsce w sierpniu 2020 roku – teraz Orange ją ponawia.

Jak aktywować bezpłatne 100 GB w Orange Flex?

100 GB Orange Flex

Z wcześniejszej promocji, w której także studenci mogli aktywować 100 GB internetu, skorzystało 3,5 tysiąca osób. Teraz akcja została ponowiona, a jej zasady są bardzo proste. Skorzystać może każdy, kto:

  • Studiuje na dowolnej uczelni wyższej
  • Dołączy do Orange Flex lub ma już aktywny plan w tej usłudze
  • Wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i zostanie członkiem Klubu Flex

Czas na aktywację pakietu jest aż do 30 czerwca. Przyznane 100 GB można wykorzystać w ciągu 180 dni. Żeby skorzystać z promocji, trzeba w aplikacji Orange Flex otworzyć zakładkę Odkryj i kliknąć baner z informacją o akcji. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymamy kod, którym aktywujemy 100 GB w Klubie Flex.

Czytaj także: Nvidia ma pomysł jak odciągnąć górników od produktów dla graczy

Orange ma aktualnie także inną promocję, kierowaną do osób korzystających z usług abonamentowych. Pomarańczowy operator daje 10 zł za pierwsze logowanie do aplikacji Mój Orange. Bonus ma formę rabatu na fakturze. Operator obniży kwotę do zapłaty za usługi telekomunikacyjne właśnie o 10 zł.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.