ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
efekty akcji Pomagajmy Gigabajtami

10 zł za pierwsze logowanie do aplikacji Mój Orange – wiosenny bonus od operatora

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Za pierwsze logowanie do aplikacji Mój Orange można otrzymać 10 zł. To niespodzianka od pomarańczowego operatora na początek wiosny. Oferowany bonus majątku może nie stanowi, ale zawsze miło zobaczyć niższą kwotę do zapłaty na fakturze.

10 zł za pierwsze logowanie do aplikacji Mój Orange – szczegóły

10 zł logowanie mój orange

Bonus od Orange jest przyznawany w formie rabatu na fakturze. Operator obniży nam kwotę do zapłaty za usługi telekomunikacyjne o 10 zł. Nie potrzeba żadnych dodatkowych kodów itp. – wszystko dzieje się automatycznie. Skorzystają nowi użytkownicy aplikacji Mój Orange, którzy po raz pierwszy się do niej zalogują.

Użytkownicy powinni mieć zainstalowaną aplikację Mój Orange w wersji 5 lub nowszej. Do zalogowania wystarczy adres e-mail. Promocja dotyczy osób posiadających abonamentowe usługi, np. Orange Love, internet domowy lub plany mobilne. Kwota na fakturze przed naliczeniem rabatu musi wynieść min. 10 zł brutto. Do kiedy można skorzystać z promocji związanej z pierwszym logowaniem do aplikacji Mój Orange? Pomarańczowy operator informuje, że termin upływa 21 kwietnia.

Czytaj także: Jak ograniczyć korzystanie z telefonu? Kilka porad pomoże odpocząć od ekranu

Aplikacja Mój Orange daje użytkownikom stały wgląd do konta i możliwość załatwiana formalności z poziomu urządzenia mobilnego. Jest to szybsze rozwiązanie, niż dzwonienie na infolinię czy szukanie pomocy w salonach stacjonarnych.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy