ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S6 Edge w wersji limitowanej dla miłośników Iron Mana

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Iron-Man-Edition-Samsung-Galaxy-S6-Edge-hands-on-640x390

Widzieliśmy już specjalne edycje smartfonów wykonanaych ze złota czy z dodatkiem diamentów. Samsung jednak zrobił coś bardziej niesamowitego, postawił na postać komiksową. Samsung Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man to nie lada gratka dla fanów Marvela. Sprawdźmy zatem jak urządzenie wygląda w obiektywie kamery.

W zeszłym miesiącu w kinach miała miejsce premiera filmy Avengers: Czas Ultrona, który szybko stał się hitem kasowym. Nie mogło zabraknąć w nim oczywiście postaci Tony’ego Starka, czyli Iron Mana. Specjalne wydanie Samsunga Galaxy S6 Edge nie jest niestety dostępne dla wszystkich. Obecnie można je dostać wyłącznie w Korei Południowej, Chinach czy Hong-Kongu.

Na szczęście jest YouTube i możemy sami zobaczyć jak wygląda właśnie taka edycja.

W skład zestawu wchodzi oczywiście Samsung Galaxy S6 Edge w edycji limitowanej. Specjalnie utworzony motyw odpowiedzialny jest za ekran blokady, ekran główny, dialer oraz ikony aplikacji. Po prostu nie ma miejsca, w której nie byłoby nawiązania do Iron Mana. Sama czerwono-złota konstrukcja już przywodzi na myśl komiksowego bohatera, ale na tylnej klapce urządzenia dodatkowo wymalowano jego hełm.

[youtube]https://youtu.be/VgmyVHYV1mE[/youtube]

Co więcej, na filmie możemy zobaczyć bezprzewodową ładowarkę. Stylistycznie nawiązuje ona do płytki magnetycznej, jaką Tony Stark musi nosić w swojej klatce piersiowej, by chronić serce.

Słuchawki oraz ładowarka przewodowa zostały już dołączone do zestawu w kolorze białym, ale tego chyba mogliśmy się już spodziewać. W pudełku, którego wieczko zostało pokryte hełmem znajduje się również przezroczyste, silikonowe etui.

Ogromnie szkoda, że takie edycje to tylko wersje limitowane dostępne w niewielu krajach. Fani Iron Mana z pewnością pokusiliby się na zakup. Tutaj nie ma przepychu w postaci złota czy diamentów. Widać tylko zamiłowanie do Marvela. Oczywiście można stylizować smartfon poprzez odpowiednie nakładki, tapety, zestawy ikon czy nawet dokupując specjalne etui, ale sami przyznacie, że edycje limitowane mają swój niepodrabialny urok.

źródło: Phandroid

Sprawdź najnowsze wpisy