final fantasy tactics

 

Sklep Play staje się powoli rajem wspomnień dla starszych graczy, którzy spędzali długie godziny nad klasycznymi już teraz tytułami. Nie inaczej sprawa ma się tym razem, gdyż ten tytuł zna niemalże każdy i wie, że z tą pozycja można spędzić długie godziny. Final Fantasy Tactics: The War of the Lions ląduje na Androidzie.

 

Pierwszy raz Final Fantasy Tactics ujrzało światło dzienne w roku 1997 i mocno uzależniało posiadaczy PlayStation. Wersja, która właśnie wylądowała w Google Play to odświeżona edycja wydana w 2007 roku na PSP. Cztery lata później pojawiła się natomiast na platformie iOS, ażeby w końcu w 2015 roku trafić na Androida.

 

Final Fantasy Tactics: The War of the Lions to klasyczny, japoński jrpg, którego linia fabularna oraz taktyczna walka wciąga na długie godziny. Wersja przeznaczona na system Android posiada dopracowaną kontrolę dotykową obsługującą multi-touch. Użytkownicy zatem dostaną identyczną wersję jak ta wydana w 2007 roku na konsolę PSP. Ponadto zostały poprawione czasy wczytywania, co pomoże upłynnić rozgrywkę, a tym samym nie odrywać nas od akcji oraz będzie możliwość pomijania przerywników filmowych.

 

Final-Fantasy-Tactics-640x400

 

Jeśli więc nie mieliście okazji zagrać w Final Fantasu Tactics: The War of the Lions albo dopiero teraz poznajecie serię, warto się zainteresować tym wydaniem. Minusem może być jedynie cena, która w Sklepie Play wynosi aż 53 złote. Fani jednak wiedzą, że jest to kwota adekwatna do oferowanego produktu.

 

Jesteście zainteresowani produktem Square Enix? Wystarczy kliknąć tutaj, by przejść do Google Play. Tymczasem, może macie jakieś wspomnienia z serią Final Fantasy i chcielibyście się nimi podzielić?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.