ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 7T

Dobre wieści? Seria OnePlus 7 i OnePlus 7T już z Androidem 11. Złe? Aktualizacja jest pełna błędów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, znana przede wszystkim ze smartfonów. Tak się składa, że dzisiaj producent pokaże światu wyczekiwaną rodzinę OnePlus 9. Jest spora szansa, że podczas prezentacji gigant oficjalnie poinformuje też o udostępnieniu Androida 11 dla smartfonów z serii OnePlus 7 i OnePlus 7T. Mimo że OnePlus jeszcze nic nie powiedział, to wielu użytkowników flagowców otrzymało już wspomnianą aktualizację.

Seria OnePlus 7 i OnePlus 7T z Androidem 11, czyli lepiej późno niż później

OnePlus 7 android 11 aktualizacja

Stabilna wersja Androida 11 miała swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku, a więc już ponad pół roku temu. Mimo że upłynęło sporo czasu, pierwsi użytkownicy smartfonów takich jak OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T czy OnePlus 7T Pro wreszcie zaczęli otrzymywać wyczekiwane uaktualnienie do bazującego na Androidzie 11 OxygenOS 11.

Zobacz także: Premiera Realme C25. Bateria 6000 mAh to niejedyny atut tego budżetowca

Jak to zwykle bywa, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Wygląda jednak na to, że nawet jeśli otrzymacie aktualizację, to jak na razie lepiej wstrzymać się z jej instalacją. Użytkownicy zgłaszają bowiem, że uaktualnienie psuje aplikację Aparat i zawiera wiele innych błędów i pomniejszych niedoróbek. Mając to na uwadze, niewykluczone, że rozprowadzanie aktualizacji zostanie wkrótce wstrzymane, by firma miała czas na poprawienie błędów. Warto wspomnieć, że w aktualizacji zawarto też lutowe poprawki zabezpieczeń – mimo że mamy już prawie kwiecień.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy